פשוט בבית -
הסדנה להורים

לקבל בחזרה את הביטחון בהורות
ליהנות מגידול הילדים
ולהחזיר את השקט הביתה

בתהליך של 4 חודשים בלבד!

בסדנה "פשוט בבית" אתם לא רק תלמדו כלים, אתם ממש תיצרו שינוי אמיתי בבית שלכם.

אני יודעת שלפעמים זה מרגיש בלתי אפשרי, הילד לא סופר אתכם, כל התקשורת הופכת להיות מתישה

וזה לפעמים מרגיש כאילו אצל "כולם" הכל בסדר, כולם מצליחים לג'נגל את הכל ורק אתם נתקעים, כועסים, צועקים, לא מצליחים לשנות!

בסדנה הזאת אתם תגלו שאתם לא לבד.

יחד עם קבוצה של הורים שמתמודדים עם אתגרים דומים, אתם תמצאו את הדרך הנכונה והאישית שלכם להורות.

תלמדו מה עובד לכם ומה לא, תקבלו פרופורציות אמיתיות,
תקבלו תמיכה וגיבוי והכי חשוב –
תצליחו ליצור שינוי שיוביל לבית שאתם באמת חולמים עליו!

בקיצור, תחזירו לעצמכם את הביטחון בהורות שלכם,
את השקט הביתה ותפסיקו להרגיש לבד!

פשוט בבית סדנה להורים רותי גרינגליק
פשוט בבית סדנה להורים רותי גרינגליק

4 חודשים משני חיים

זה מה שמחכה לכם:

מדובר בסדנה של 15 מפגשים שבועיים באורך שעה וחצי

המטרה של הסדנה היא שתקבלו גם את התיאוריה וגם כלים פרקטיים כדי שתוכלו ליישם אותם בבית ותצליחו להחזיר את השקט הביתה

הסדנה מתקיימת בקבוצה אינטימית של הורים המתמודדים עם אותם אתגרים כמוכם כדי ליצור עבורכם סביבה תומכת ומקדמת שינוי

מה בסדנה?

נחזיר את הבטחון​

נבין יחד מה הקושי הכי גדול שגורם פעם אחר פעם לחוסר ביטחון מול הילדים. אנחנו נחזיר לכם את הבטחון בהורות ובדרך שלכם כבר מהרגע הראשון. זה הזמן להפסיק לתת לסיטואציות המאתגרות בבית לנהל אתכם. כבר במפגש הראשון נלמד כלי משמעותי שיעזור לכם להתמודד ברגעים בהם אתם מרגישים שאתם מאבדים שליטה. ​

פשוט בבית סדנה להורים
פשוט בבית סדנה להורים

ליצור תקשורת טובה

השינוי המחשבתי שיעזור לכם להוביל את הילדים שלכם למקום שאתם רוצים, בלי צעקות ומריבות ובלי "לאבד" את הראש. אתם תלמדו איך מצד אחד, ליצור תקשורת טובה, מכבדת ונעימה עם הילדים, יחד עם הבנת המקום שלכם כהורים שרוצים להוביל את הילדים שלכם לשיתוף פעולה בבית!

נקבל כלים

מקבלים כלים להסתכלות אחרת על חוסר שיתוף הפעולה של הילדים. תבינו איך לצאת מהמעגל שבו אתם אומרים משהו, הילד מסרב וכך חוזר חלילה עד ל"פיצוץ". זה יהיה גם הזמן להניח בצד את רגשות האשמה (כן, מבטיחה לכם שזה אפשרי).

פשוט בבית סדנה להורים

נגלה איך לסמוך מחדש

נכון שלפעמים זה מרגיש שכבר נמאס לפתור לילדים את כל הבעיות? מגלים איך לסמוך מחדש על הילדים שלנו גם כשאנחנו חוששים, כך שהבטחון העצמי שלהם ביכולות שלהם יגדל. אתם תבינו איך לגרום להם להאמין בעצמם ולפתח עצמאות (אתם תראו בעיניים איך הם נהיים פחות ופחות תלויים בכם, מבטיחה!).

נלמד להוביל

אם לומר את האמת, עונשים לא באמת עובדים. הם נולדים מתוך חוסר אונים שלנו. אבל את זה אתם כבר יודעים אם הגעתם לכאן. אנחנו נלמד יחד מה מחליף את העונשים. נבין את הדרך הנכונה להוביל את הילדים שלנו להתמודד עם הגבולות שאנחנו מציבים להם והגבולות שהם מקבלים מהחיים. את חוסר האונים בשלב הזה תחליף תחושת וודאות, אמונה בדרך וביטחון!

פשוט בבית סדנה להורים
פשוט בבית סדנה להורים

נלמד להתחבר

מגלים איך להתחבר לפוטנציאל העצום של הילדים שלנו, ואיך ברמה היומימית נוכל להוביל את הילדים שלנו לממש את היכולות שלהם ואת החלומות שלהם באופן מקסימלי. בשלב הזה, ההורות כבר הופכת להיות הרבה יותר מרק "לנהל" את הילד והכיף הגדול מתחיל לקרות.

נלמד לשתף פעולה

ולא פחות חשוב (ואולי הכי חשוב), אנחנו נלמד איך לעבוד יחד כהורים בשיתוף פעולה מלא. אתם תגלו שממש לא חייב להסכים על כל דבר בשביל ליצור שקט ורוגע גם בגזרה הזו ולהגיע לתוצאות שאתם רוצים. כן, דיברנו הרבה על לסמוך על הילדים. בחלק הזה של הסדנא, נלמד איך לסמוך אחד על השנייה, לפרגן, לעזור ולכבד. מבטיחה לכם שזה אפשרי גם אם כרגע זה מרגיש בדיוק ההיפך.

פשוט בבית סדנה להורים
פשוט בבית סדנה להורים

נלמד לדאוג גם לעצמנו

והכי כיף! בסדנא אשים איתכם דגש על הזמן האישי שלכם. הזמן שלכם לקבל אנרגיות, להטען מחדש, לפנק את עצמכם בלי להרגיש שזה על חשבון הילדים. אתם תדעו לעשות את זה ואפילו תגלו שזה הופך אתכם להורים טובים יותר. מחכה לחלק הזה בכל פעם מחדש, כי פה ההורים כבר ממש נהנים!

quote green

רותי !! נרשמתי למפגש במקרה ובהיסח הדעת ולא ציפיתי לכמות הידע והשינוי התפיסתי שקיבלתי.
אמרתי במפגש סיכום אבל גם עכשיו כותבת, החל מהמפגש הראשון שאני שמה לב שאני שואלת כל כך הרבה שאלות את הבת שלי בת 3 ועד לסיפורים המרתקים והמדוייקים שלך שראיתי את עצמי מזדהה ומתפלאה מהדיוק למצב שלי.
החזרת לי איזה עמוד ברור ופתרת לי בלבולים וקונפליקטים פנימיים שהובילו לשלווה ורוגע וגרמו לי לבנות לעצמי "משנה אמהית" קצת יותר טובה ונכונה לי.
וכמובן, איך לא השיתופים של האמהות שהיו לי למרחב של למידה ושיקוף..
תודה לך שליחה יקרה 💕
סהר בארי. ירושלים

quote green

רותי יקרה! תודה על הביטחון והכלים שנתת לי דווקא כאמא צעירה בתחילת דרכה.
אני ממש שמחה שהצטרפתי אל החוג למרות שאין לי הרבה נסיון בהורות, אני בטוחה שזו תהיה צידה לדרך שתלווה אותי בהמשך.
ועוד נקודה מרכזית, תודה שאיפשרת לקבוצה להתהוות בצורה אמיתית כפי שהיא, כל אחת עם הייחודיות שלה, דבר שגרם לכולנו להיפגש באמת למרות הזום והקורונה.. כל אחת פתחה את ביתה וליבה ואת הצלחת לכוון ולדייק בצורה מיוחדת, בעין טובה, בצחוק ובאמונה.
וכמובן, תודה שאת היית הראשונה שפתחת לנו צוהר לביתך ועולמך ואיפשרת לכולנו להיות ולגדול.
תודה גדולה!
תחיה שוקרון. ירושלים

כמה יעלה לך להחזיר את השקט הביתה?

15 פגישות אישיות איתי עולות 7,500 ש"ח

אבל!

עלות הסדנה עבורכם
היא 1,900 ש"ח
בלבד!

או 5 תשלומים של 380 ש"ח

למימוש ההטבה יש למלא פרטים כאן עכשיו

מי אני ולמה ללמוד ממני?

הי 🙂 אני רותי גרינגליק
נשואה ואמא ל-5 ילדים, עובדת סוציאלית בהכשרתי
מרצה ומנחת חוגי הורים
ומטפלת אישית וזוגית

אני מרגישה ויודעת מניסיון של הורים רבים שליוויתי לאורך הדרך, שאפשר להפוך את ההורות לחוויה טובה, משמחת ומשמעותית.
כן, אפשר להוביל את הילדים שלנו למסלול שאנחנו מאמינים בו, להציב גבולות שבאמת חשובים לנו ויחד עם זאת לשמור על הרוגע והשלווה בבית.
מניסיוני הרב אני יודעת שאפשר להגשים את חלום ההורות, ושהבית יראה בדיוק כמו שתמיד רצינו.
בשנים האחרונות ליוויתי מאות משפחות בתהליך משנה חיים שמטרתו להצליח להתמודד עם אתגר ההורות בעידן המודרני, להחזיר את הביטחון בדרך ובהורות שלכם ללא רגשות אשם, ולמצוא את הדרך להצליח לנהל קריירה, זוגיות, ילדים ובית – מבלי לוותר על אווירה טובה.

מה קרה במשפחות שעברו אצלי תהליך?

quote purple

הי רותי, שמחה מאד שהצטרפתי למפגשים האלו… זה תרם לי בעיקר בכך שקיבלתי חיזוקים ומעין "אישור" על הדברים הטובים והנכונים שאני כן עושה במהלך היום למרות שיש "רעשי רקע" מהסביבה ומאנשים שמתערבים..
מנסה להשתדל מאד לראות את הילד הגדול שלי בעין טובה (הוא ילד חכם מאד שיודע בדיוקקק איזה מעשים לעשות ומתי ..) אז להשתדל להתעלם אפילו שזה לא שיעור בהתעלמות😉 ופחות לתת מקום להתנהגות לא רצויה. להסביר למה לא מתנהגים ככה בלי להתעצבן אבל בשפה ברורה וחד משמעית וזהו! להמשיך הלאה ולא לצבור כעס ולהגיע למשחקי כוחות!
תודה רבה, היה מעניין וחשוב ביותר ❣️
מיכל מגריבי. ירושלים

quote purple

רותי יקרה
בארבעה החודשים האחרונים ליווית אותי בימי שני אך גם במהלך כל השבוע. הגעתי כדי ללמוד את גישת שפר שאמנם אני הכרתי מעט אך כמובן התחדשו והתחדדו לי המון נקודות.
אני יכולה להגיד בכנות שלגמרי יש דברים שאקח ויש דברים שלא.
הרבה פעמים יוצא לי להזכיר לעצמי לכתחילה לסמוך יותר על עצמי לעשות את המקסימום לפי הידע, היכולת, האמהות שלי ואם אני מוצאת את עצמי תקועה אז יש לי עוד כלים חדשים בארגז.
תודה רבה על ההשקעה, על שהגעת תמיד עם אנרגיות, שמחה, ביטחון ואמונה, זה הקרין ונעים מאוד ללמוד ממך.
תודה על היחס האישי והפרגון, על מילים טובות ופתיחות.
מעריכה ומודה שזכיתי להכיר.
תמר דודי

quote purple

היה לי זכות להכיר. חוץ מהתכנים הרבים שנתת שחידשו לי , העצימו את האימהות שבי וגרמו לי יותר סדר.. למדתי המון מהאישיות המיוחדת והמקרינה שלך! נהנתי מאוד להשתתף בסדנא והחכמתי. תודה גם בשם ילדי על העיצות החכמות והמקדמות..
אהובה בולאק. ירושלים